Презентація проєктів «Говіркова мапа України»

1До Дня української писемності та мови 9 й 10 листопада 2022 року здобувачі різних факультетів і спеціальностей Київського університету імені Бориса Грінченка презентували свої проєкти на тему «Говіркова мапа України».

Мета заходу: узагальнити й поглибити знання студентів про багатство нашої мови, говори різних регіонів України та їхні особливості, спонукати молодь послуговуватися власне українською лексикою, популяризувати діалектологійні дослідження.

Модератор заходу: Людмила Овсієнко, доктор педагогічних наук, професор кафедри української мови, заступник декана з наукової роботи Факультету української філології, культури і мистецтва.

Учасники онлайнової зустрічі поділилися цікавою інформацією про діалектологійні родзинки своїх регіонів, областей, міст і сіл. У доповідях усіх студентів поміж рядків прослідковувалася спільна думка: «Наша мова – найкраща, наймилозвучніша і найбагатша у світі, … це наш скарб, наша зброя і наш захист! Бережімо її!».