І етап XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Факультет української філології, культури і мистецтва вітає студентів, які долучилися до І етапу XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

Дорогі друзі, ви проявили найкращі риси — цілеспрямованість, наполегливість, стресостійкість і вірність рідному слову.

Нехай пророчі Шевченкові слова допомагають у житті цінувати волю і власну ідентичність.

Переможцями І етапу Конкурсу з-поміж філологів стали: Марія Крилова (I місце), Анастасія Резнік, Вікторія Ковальська (II місце), Марія Мартиненко, Олександра Алєксєєва (III місце); з-поміж студентів нефілологічних спеціальностей: Анна Ємець (I місце), Марія Кочетова (II місце), Вікторія Глущенко (III місце).