ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ НАУКИ – 2022: ПРЕЗЕНТАЦЯ У ГДАНСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ЗМІСТУ ТА МОЖЛИВОСТЕЙ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ З УКРАЇНІСТИКИ

4 листопада 2022 року у межах Всесвітнього дня науки – 2022 за ініціативи кафедри української літератури, компаративістики та грінченкознавства Факультету української філології, культури і мистецтва у Гданському університеті (м.Гданськ, Республіка Польща) було проведено презентацію потенціалу освітніх програм з україністики.

Спікерами заходу виступили професори кафедри Олена Бондарева, Олена Єременко, Артур Себастіан Брацкі від української сторони, проректори Гданського університету Арнольд Клончінські та Анна Юрковська-Зейдлер, професор Маріуш Бродніцькій – від польської.

Під час заходу розглянули питання щодо:

• можливості відкриття освітніх програм з україністики у Гданському університеті;
  • варіанти організації спільних літніх наукових шкіл;
  • активнішої наукової співпраці між університетами у рамках програми Erasmus+.