Заходи до Дня пам’яті трагедії Бабиного Яру

29 вересня 2022 року викладачі та студенти Факультету української філології, культури і мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка організували і провели заходи до Дня пам’яті трагедії Бабиного Яру, а саме:

• кураторські онлайн-години «День пам’яті Бабиного Яру» (куратори 1-4 курсів),
  • віртуальну виставку «Трагедія Бабиного Яру» (модератор Блохіна Н.О., кафедра української літератури, компаративістики і грінченкознавства);
  • онлайн-заняття «Спогади про Бабин Яр» (модератор Шовкопляс Г.Є, кафедра світової літератури);
  • онлайн-проєкт «Українці-рятівники, марафон історій» (модератор Лахно Н. В., кафедра української мови).

Викладачі, студенти хвилиною мовчання і спогадами про трагічні сторінки української історії в ХХ столітті вшанували пам'ять жертв Голокосту.