ЗБОРИ НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ, ДОКТОРАНТІВ І МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

4 жовтня 2022 року відбулися онлайнові Збори Наукового товариства Факультету української філології, культури і мистецтва. З вітальним словом до учасників звернулася Людмила ОВСІЄНКО, заступник декана з наукової роботи.
Таємним голосуванням головою Наукового товариства Факультету української філології, культури і мистецтва обрали Марію БОЙКО, аспірантку ІV року навчання, спеціальності 035 Філологія (українська мова), а заступником голови Лайму ДАУКШАС, аспірантку І року навчання, спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки.
На зборах учасники визначили делегатів на Конференцію Наукового товариства Університету та підтримали кандидатуру Олександри МАМОТ, студентки ІІІ курсу, освітньої програми 035.01 Українська мова та література, на посаду секретаря.

Щиро вітаємо оновлену команду та зичимо успіху в реалізації задуманих ідей!

naukove_tovarustvo

Знімок екрана 2022 10 04 113901