Посвята першокурсників Факультету української філології, культури і мистецтва

DSC01462

17 вересня 2022 року відбулася посвята першокурсників Факультету української філології, культури і мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка у студенти.

Із вітальним словом до студентської спільноти звернувся ректор Університету Віктор Огнев’юк, дав цінні життєві настанови, побажав натхненного навчання і вручив першокурсникам символ Університету – Словник Грінченка.

До привітань долучилася декан Факультету української філології, культури і мистецтва Ірина Руснак із побажаннями мужності та витривалості юнакам і дівчатам, які стали студентами у часи війни.

Хвилиною мовчання присутні урочистостей вшанували пам’ять Воїнів України – співробітників і студентів, які віддали життя, захищаючи землю та свободу української нації.

Під час урочистостей студенти першого курсу відчули дух великої, дружньої Грінченківської родини.

Куратори і координатори ознайомили першокурсників із особливостями освітнього процесу в закладі, правилами внутрішнього розпорядку, корпоративним стандартом.

Щиро вітаємо першокурсників Факультету української філології, культури і мистецтва зі студентським статусом!

Бажаємо успіхів і перемог!