Гостьова лекція наукової співробітниці Інституту славістики Гіссенського університету імені Юстуса Лібіха (м. Гіссен, Німеччина) Надії Кісс “Мовні біографії як метод дослідження меншин - методологія та результати з України”

25 травня кафедра світової літератури в межах Фестивалю науки організувала й провела міжнародний захід - гостьову лекцію наукової співробітниці Інституту славістики Гіссенського університету імені Юстуса Лібіха (м. Гіссен, Німеччина) Надії Кісс. Лекція “Мовні біографії як метод дослідження меншин - методологія та результати з України” спричинила неабиякий резонанс у віртуальній грінченківський аудиторії: у півторагодинній насиченій думками й роздумами дискусії проартикулювалася особистісна й громадянська позиція учасників обговорення щодо мовної ідентичності як складника української національної самоідентифікації.