Онлайн відеоміст на тему «Теоретико-практичні питання української мови як іноземної для німецькомовних студентів-гуманітаріїв»

24 травня 2022 року відбувся онлайн відеоміст на тему «Теоретико-практичні питання української мови як іноземної для німецькомовних студентів-гуманітаріїв» із викладачами, науковцями та студентами Інституту славістики (Universität Leipzig) Лейпцизького університету та Інституту філології (КУБГ). Із вітальним словом виступили Анна Гайдаш, доктор філологічних наук, доцент, завідувач кафедри германської філології Інституту філології КУБГ, фахівчиня із зарубіжної (англійської та американської) літератури, та Анна Артвінська, доктор філологічних наук, професор, директор Інституту славістики Лейпцизького університету (Німеччина), директор Центру жіночих та гендерних досліджень Лейпцизького університету, фахівчиня з західно-слов’янської літератури. Михайло Вінтонів, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української мови, та Олена Бровко, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства, виступили із презентаціями тонкощів навчання та вживання сучасної української мови та літератури. Студенти та гості відеомосту змогли детально ознайомитися із різними аспектами та труднощами у вживанні сучасної української мови (синтаксис (пунктуація), граматика, словотвір, вокабуляр), а також особливостями досліджень сучасної української літератури та літературної критики. Студенти та викладачі активно долучились до обговорення теоретичних та практичних питань дослідження, вивчення та вживання сучасної української мови та літератури!