Гостьова лекція дослідника-асистента Центру Кулів, Університету Альберти (Едмонтон, Канада), асоційованого дослідника Університету ім. Монаша (Австралія) Дмитра Єсипенка

24 травня кафедра світової літератури в межах Фестивалю науки організувала й провела міжнародний захід - гостьову лекцію дослідника-асистента Центру Кулів, Університету Альберти (Едмонтон, Канада), асоційованого дослідника Університету ім. Монаша (Австралія) Дмитра Єсипенка. У заході взяли участь близько пів сотні учасників: студентів-грінченківців, викладачів Університету, випускників кафедри та науковців з інших українських інституцій. Понад двогодинна лекція засвідчила неабияке зацікавлення аудиторії темою "Життя в час нескінченних епідемій: українські та зарубіжні автори про пошесті минулих століть”, важливі текстові наративи, дослідницькі ідеї, лекторські знахідки.