Українсько-польські компаративні студії здобувачів Інституту філології

18 травня 2022 р. магістрантка освітньо-наукової програми «Українська мова і література» Альона Войтюк (група Умм-1-20-2,0д) взяла активну участь у роботі X Міжнародної конференції магістрантів “Ідентифікація — культура, цивілізація, мова”, яку організував Сілезький університет в м. Катовіце (Польща). Конференція пройшла у змішаному форматі, зібравши дослідників із Польщі, Бразилії, Китаю, Словенії, Італії, Південної Кореї та України, які на високому рівні представили результати своїх наукових пошуків. Альона Войтюк виступила із доповіддю “Люди честі в dark fantasy (на прикладі творів  Володимира Кузнєцова та Роберта М. Вегнера)” за тематикою наукової роботи, яку виконує під керівництвом к.ф.н., доцента кафедри української літератури. компаративістики і грінченкознавства Інституту філології Уляни Левко.
Щиро дякуємо організаторам конференції за неймовірно насичену програму заходу та чудову атмосферу наукового діалогу!

Войтюк

Войтюк 1