Науково-практична онлайн-конференція «Літературознавчий дебют»

Попри війну, у нашому Інституті філології, студенти навчаються, пишуть наукові роботи, викладачі читають лекції, проводять семінари, влаштовують засідання дискусійних клубів... - ми працюємо з вірою в перемогу над московитською ордою, що руйнує, нищить і паплюжить нашу Україну.
6 травня кафедра світової літератури провела Науково-практичну онлайн-конференцію студентів Інституту філології «Літературознавчий дебют».
На пленарному засіданні виступили зі своїми науковими доробками магістранти нашої спеціальності "Зарубіжна література та світова художня культура" Катерина Чернова й Марина Ярошенко.
Три секційні групи об'єднали студентів, які поділилися власними науковими розвідками про творчість Джуліана Барнса, Даніела Кіза, Сомерсета Моема, Артура Конан-Дойла, Сари Вотерс, Дороті Кенелл, Кормака Маккарті, Джорджа Еліота, Д. Брауна, Дж.С. Фоера, Е.-М. Ремарка, Ельфріде Єлінек, Тоні Моррісон, Г.К. Честертона, М. Етвуд, Йоанни Хмелевської, Енн Бронте, Дж. Голсуорсі, Дафни дю Мор’є...
Ось лише кілька світлин із сотні зафіксованих (заскрінених) митей конференції: