Борис Грінченко: «Україна! У цьому слові для мене все...»

6 травня особливий день для Грінченківців. Викладачі й студенти завжди з повагою ставляться до постаті великого педагога, лексикографа, фольклориста, письменника, громадського діяча Бориса Грінченка, який і сьогодні залишається прикладом незламного українського духу. У ці дні ми по-особливому ставимося до слів Бориса Грінченка «Україна! У цьому слові для мене все..». Кожен українець усвідомлює, що зараз усе залежить саме від нас, ми свідомо робимо все для перемоги, шануємо всіх українських патріотів, які посіяли те зерно, що проросло цілою нацією, якою захоплюється весь світ!

Викладачі кафедри української мови провели заняття, присвячені постаті Бориса Грінченка. Наші студенти кожного разу відкривають для себе все нові життєві сторінки Бориса Грінченка, продовжують вивчати лексикографічні праці та зачитуватися творами Бориса Грінченка. На синтаксичному рівні досліджували мову творів Бориса Грінченка, а також долучилися до творчого конкурсу з написання есе на тему: Щастя дурно не дається: Тільки той його придбає, Хто за його в житті бється.

Грінченко КУМ

Грінченко КУМ2