Онлайн-зустріч «День пам’яті Героїв Небесної Сотні» із Євгенією Закревською

image 3922 лютого 2022 року відбулася онлайн-зустріч «День пам’яті Героїв Небесної Сотні» студентів і викладачів Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка із Євгенією Закревською, адвокаткою родин Героїв Небесної Сотні.

Упродовж восьми років Є. Закревська задокументовує свідчення, докази злочинів на Майдані під час Революції Гідності, в анексованому Криму, на непідконтрольній Україні окупованій території Донбасу. Адвокатка Майдану невпинно бореться протягом останніх років за справедливе покарання тих, хто вбивав, катував, викрадав.

Під час зустрічі завдяки розповідям пані Євгенії учасники мали змогу зануритися у події 2014 року, ознайомитися з особливостями розслідування злочинів, отримати низку матеріалів, які місять дані про факти злодіянь, дізналися про Героїв Небесної Сотні.

Модератором заходу Вишницькою Юлією була продемонстрована відеохроніка тих резонансних подій. Учасники висловили слова подяки організаторам заходу, емоції та міркування щодо почутого і побаченого.

Вшануймо пам’ять Героїв Небесної Сотні!