Cерія заходів з академічної доброчесності

image 34У межах співпраці кафедри світової літератури Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка з Американськими Радами з міжнародної освіти розпочалася серія заходів з академічної доброчесності.

18 лютого 2022 року відбувся вебінар для викладачів «Академічна доброчесність та система оцінювання».

Лекторка заходу – Катерина Костогриз, координаторка проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти».

Модераторка – Юлія Вишницька, докторка філологічних наук, доцентка.

На вебінарі порушувалися теми забезпечення академічної доброчесності через створення прозорої системи оцінювання; ключові чинники впливу на навчання студентів: критерії оцінювання, час на виконання завдань, комунікація; ресурси-помічники у викладанні, що ґрунтується на принципах академічної доброчесності.