Заходи з розвитку персоналу

У період з 31 січня до 04 лютого 2022 року в Інституті філології Київського університету імені Бориса Грінченка було проведено серію онлайн майстер-класів з розвитку персоналу. Сучасні навчальні тренінги були спрямовані на відпрацювання практичних навичок за різними методиками і технологіями з метою підвищення професійного рівня учасників, розширення їхнього кругозору та залучення до сучасних знань. Серед проведених майстер-класів варто назвати такі:

• «Лідерство як запорука успіху сучасної молоді» (модератори М. Бойко, викладач кафедри української мови, С. Дячок, директор НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-дошкільний навчальний заклад» м. Хоростків Тернопільської області);
  • «Шлях до прозорості – Google Scholar» (модератор М. Бойко, помічник з інформаційно-комунікаційних технологій Інституту філології);
  • «Згуртування команди» (модератор Т. Саврасова-В’юн, заступник директора Інституту філології);
  • «Студрада та інформаційний простір» (модератор М. Бойко, помічник з інформаційно-комунікаційних технологій Інституту філології).

Дякуємо модераторам і учасникам за прагнення вдосконалюватися!