ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ (міського) ЕТАПУ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА!

Yatsik
У ІІІ етапі ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика брали участь семеро студентів Київського університету імені Бориса Грінченка, шестеро з яких стали переможцями.
З-поміж студентів-філологів :
ФЕДИК Тамара, студентка освітньої програми "Українська мова і література", - І місце;
ШЕКЕТЕРА Ольга, студентка освітньої програми "Українська мова і література", - ІІІ місце;
Серед студентів нефілологічних спеціальностей:
ГЛАДКИХ Дар'я, студентка освітньої програми "Міжнародна журналістика", - ІІ місце;
ГАШЕНКО Юлія, студентка освітньої програми "Міжнародна журналістика", - ІІ місце;
КІШУК Каріна, студентка освітньої програми "Міжнародна журналістика", - ІІ місце;
ШПИЛЬОВА Тетяна, студентка освітньої програми "Реклама і зв'язки з громадськістю", - ІІІ місце.
Вітаємо наших студентів у числі найкращих! Зичимо успіхів на наступних етапах, у вивченні рідної мови, у оволодінні фахом!