ІІ етап XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

kobzar24 січня о 13.00 студенти-грінченківці долучились до другого (міського) етапу XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Для міркувань запропоновані теми «Тарас Шевченко як поет-просвітитель» і «Жінка-мати в творчості Тараса Шевченка».

Коди внутрішньої організації художності творів Тараса Шевченка настільки багаті, що й нині творчість митця залишається потрібною сучасній людині. Поет жив із почуттям відповідальності за минуле. Ми вчимося бути відповідальними, трактуючи Шевченкове слово. Тож хай сьогодні знайдуться ті слова, які відчинять двері в кімнату смислів, а участь у конкурсі буде випробуванням на вільний лет думки, широкий простір інтерпретацій, майстерне володінням Словом!