Слухачі-іноземці відвідали Музей становлення української нації напередодні свята Соборності

1 Щороку 22 січня українці відзначають День Соборності. В українській мові «соборність» означає всеєдність, цілісність, неподільність.

2

Цього року викладачі кафедри української мови Київського університету імені Бориса Грінченка (доцент, к.філол.н. Вінтонів Т.М., старший викладач, к.п.н. Горохова Т.О) напередодні свята Соборності разом зі слухачами-іноземцями відвідали Музей становлення української нації. Слухачам-іноземцям  сподобалося ця екскурсія, вони залишилися під великим враженням від розповідей про історію України, емоції їх переповнювали! Дізналися багато нових слів та імен видатних українців! Побажали Україні й українцям миру, процвітання, єдності, великих можливостей!

3