Вітаємо докторів філологічних наук Тетяну Вірченко та Романа Козлова з присвоєнням учених звань професорів кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 30 листопала 2021 р. № 1290 «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань…» нашим колегам,
докторам філологічних наук Тетяні Ігорівні Вірченко та Роману Анатолійовичу Козлову, присвоєно вчені звання професорів кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства.

Щиро вітаємо колег і зичимо їм натхненної праці, успішної самореалізації у викладацькій і науковій сферах та задоволення від її результатів. Нових досягнень!

7cba6ed8168f7beea0ee76d91c0495c1