День памяті жертв Голодомору

699ace3f b428 41c5 bf5a 086d4c29add5

Вшановуючи пам’ять жертв Голодомору в Україні, викладачі та студенти Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка провели кураторські години «І пам’яті свічка не згасне» (модератори – куратори студентських груп); переглянули художній фільм «Ціна правди» (модератор – Бойко М.І., кафедра української мови); долучилися до аналізу документального фільму «Жорна» (модератор – Лахно Н. В., кафедра української мови); здійснили віртуальну екскурсію до музею Голодомору (модератори – Блохіна Н.О., Башкирова О.М., Євтушенко С.О., кафедра української літератури, компаративістики і грінченкознавства).

Долучення студентства до колективної пам’яті про трагічні сторінки української історії важливе. Факти минулого мають глибокий моральний зміст, тож допомагатимуть молоді ефективно будувати своє майбутнє.