День Гідності і Свободи

З нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи викладачі та студенти Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка здійснили віртуальний тур мультимедійною виставкою «Майдан: від незалежності до свободи» (модератори – куратори студентських груп); взяли участь у кураторській годині «Революція гідності» (модератори – куратори студентських груп); презентували студентські проєкти «Образ Революції Гідності в сучасному українському мистецтві» (модератор – Бойко М.І., кафедра української мови); провели онлайн-екскурсію до Музею Революції Гідності (модератор – Лахно Н.В., кафедра української мови); стали учасниками інтерактивної лекції-бесіди «Революція гідності» (модератор – Жигун С.В., кафедра української літератури, компаративістики і грінченкознавства); долучилися до онлайн фестивалю-конкурсу ідей соціальних проєктів студентських груп (модератор – Саврасова-В’юн Т.О., заступник директора Інституту філології).

Збережемо пам’ять про подвиги Героїв, вшануймо їхню волю, мужність і відвагу!день гідності 1