І етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Yatsik

І етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

9 листопада 2021 року, у День української писемності та мови, відбувся І (університетський) етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь 28 студентів-філологів та 41 студент нефілологічних спеціальностей.

Тестові та творчі завдання, які організатори конкурсу розмістили на платформі MOODLE, виявили найкращих знавців української мови.

Результати конкурсу серед студентів-філологів:

І місце – Шекетера Ольга Віталіївна.

ІІ місце – Федик Тамара Олександрівна, Даглі Діана Сергіївна, Зелінська Світлана Михайлівна, Романенко Дар’я Олександрівна.

ІІІ місце – Ковальська Вікторія Ярославівна, Сайко Анастасія Євгеніївна, Кунатовська Єлизавета Михайлівна, Мірошник Анастасія Олександрівна.

Результати конкурсу серед студентів нефілологічних спеціальностей:

І місце – Шпильова Тетяна Вікторівна.

ІІ місце – Гашенко Юлія Андріївна, Кішук Каріна Олександрівна, Гладких Дар’я Олегівна.

ІІІ місце – Шлапацька Ярослава Михайлівна, Колодяжна Уляна Сергіївна, Кочетова Марія Олександрівна, Авраменко Катерина Олександрівна.