ІІІ Інтерактивний онлайновий квест «Мовний марафон»

8 листопада 2021 року відбувся ІІІ Інтерактивний онлайновий квест «Мовний марафон»

III

Долучились 25 команд (196 учасників) із 10 структурних підрозділів Університету.

Дякуємо командам-учасникам за художній смак, креативність, літературну ерудованість, почуття гумору, лінгвістичну дотепність, наполегливість, волю до перемоги, винахідливість, натхненне виконання завдань та, безперечно, знання рідної мови. А членам журі дякуємо за об'єктивність, натхненну роботу!

Вітаємо переможців!
І місце – команди «Секція української дипломатії (СУД)» факультету права та міжнародних відносин;

«Філологічні булочки» Інституту філології.

ІІ місце – команди  «Kord Team» історико-філософського факультету,

«Мовна застава» історико-філософського факультету.

ІІІ місце – команди  «Грінчеві квіточки» Фахового коледжу «Універсум»,

«Оксюморон» Інституту людини,

«7 нервових розладів» Фахового коледжу «Універсум»,

«Фіночки» Інституту філології,

«Бандерівці» Інституту журналістики.

А також переможці в окремих номінаціях:

Команди «Шістдесятники» та «Братство Грінченківців» Інституту журналістики – за відчуття слова.

Команди «Зоря» факультету права та міжнародних відносин, «Молоді вовчиці та Едік» Педагогічного інституту – за самобутню творчість.

Команди «Федорівці» Фахового коледжу «Універсум», «Розумники» Інституту філології, «Діти Прометея» Фахового коледжу «Універсум» – за літературну креативність.

Команди «Секція української класики» Інституту мистецтв, «Smart екіпаж» факультету інформаційних технологій та управління – за мовну грамотність.

Команди «Teambilding» Педагогічного інституту, «Фітушницькі козаки» факультету інформаційних технологій та управління – за  художню майстерність.

Команди  «Львівські пляцики» Інституту філології, «Дочка Прометея» Педагогічного інституту – за майстерне декламування.

Команди «Дослідники ФЗФВС» факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту, «Філіжанка кави» Інституту філології, «Обліпиха» Інституту мистецтв – за волю до перемоги.

Члени журі:

• Видайчук Тетяна Леонідівна, канд. філ. наук, доцент кафедри української мови.
  • Русаченко Наталя Павлівна, канд. філ. наук, доцент кафедри української мови.
  • Горохова Тетяна Олександрівна, кан.пед.наук, старший викладач кафедри української мови.
  • Зарудня Ольга Миколаївна, кан.пед.наук, старший викладач кафедри української мови.
  • Блохіна Наталя Олексіївна, старший викладач кафедри української літератури та компаративістики.
  • Бойко Марія Іванівна, викладач кафедри української мови.