Онлайновий круглий стіл «Державна мова в освітньому просторі України»

9 листопада 2021 року відбувся онлайновий круглий стіл «Державна мова в освітньому просторі України» (відповідальні: М.О. Вінтонів, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української мови Інституту філології; М.І. Бойко, викладач кафедри української мови Інституту філології).

З вітальним словом до учасників звернулася директор Інституту філології, доктор філологічних наук, професор І.Є. Руснак, зі вступним – завідувач кафедри української мови, доктор філологічних наук, професор М.О. Вінтонів.

У рамках заходу організовано онлайн-зустріч з представниками Національної комісії зі стандартів державної мови. О. М. Демською (голова Національної комісії зі стандартів державної мови, доктор філологічних наук, професор) та О.В. Шевчук-Клюжевою (член Національної комісії зі стандартів державної мови, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Інституту філології).

Долучилися до виступів викладачі кафедри української мови: кандидат педагогічних наук, старший викладач Т.О. Горохова; кандидат педагогічних наук, старший викладач О. М. Зарудня; викладач М.І. Бойко.Круглий стіл

Круглий стіл 2

Круглий стіл 3 1