День захисників і захисниць України

Напередодні державного свята нашої країни – Дня захисників і захисниць України – 11-13 жовтня 2021 року студенти і викладачі Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка організували та провели серію заходів, вшановуючи українських героїв і героїнь, які боронили територіальну цілісність України. Блохіна Н.О., старший викладач кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства, організувала перегляд кінострічки «Кіборги»; Лахно Н.В., доцент кафедри української мови, провела кураторську годину «Слава Героям України» і онлайн-екскурсію до Меморіального комплексу Національного музею історії Великої Вітчизняної війни; Александрова В.Ф., старший викладач кафедри української мови реалізувала конкурс презентацій «Як козаки Україну захищали»; Дружененко Р.С., доцент кафедри української мови, продемонструвала майстер-клас «Проєктуємо тематичний урок з української мови до Дня захисника України РАЗОМ».

Низький уклін тим, хто віддав життя за свободу і незалежність української держави!