Іспит на визначення рівня володіння державною мовою

Grinchenko

З 15 вересня в Інституті філології Київського університету імені Бориса Грінченка розпочав роботу іспитовий майданчик на визначення рівня володіння державною мовою, до якого кафедра української мови готувалася з липня 2021 року.

ispyt

У перший день іспит склало 60 осіб. Вітаємо інструкторів Інституту філології з успішним початком!

У день тестування екзаменаційний процес забезпечували: д-тор філол.н., проф., завідувач кафедри М.О. Вінтонів, к. пед. наук., ст. викл. Т.О. Горохова, к. пед.н., ст.викл. О.М. Зарудня, викл. В.С. Догадіна, асп. Т.П. Резнік, ст. лаборант О.В. Коваль. Окрема подяка за технічну підтримку М.В. Бойко й к. філол.н., ст. викл. А.М. Козачуку.

Загалом на вересень до Інституту філології подали заявки 180 охочих.

Крім того, онлайн працює команда екзаменаторів кафедри української мови: д-тор філол.н., проф. завідувач кафедри М.О. Вінтонів, к. пед. наук, доцент В.Г. Заєць, викл. М. І. Бойко та аспіранти: А. С. Кучер, Г. О. Москальчук, Т. С. Тютюма, які на сьогодні перевірили  2343 роботи.