Посвята першокурсників у студенти

31 серпня 2021 Інститут філології Київського університету імені Бориса Грінченка вітав своїх першокурсників із посвятою у студенти.

Ректор Університету Грінченка Віктор Огнев'юк висловив щирі привітання студентській спільноті, дав цінні настанови, побажав студентам натхнення, плідної праці та вручив першокурсникам символічний студентський квиток.

До привітань долучилася директорка Інституту філології Ірина Руснак, зворушуючи серця студентів, надихаючи на гармонію, наголосила на особливостях університетського життя.

З перших хвилин зустрічі з кураторами і координаторами Інституту філології першокурсники мали змогу ознайомитися з особливостями освітнього процесу в закладі, правилами внутрішнього розпорядку, корпоративним стандартом.

Під час урочистостей студенти першого курсу відчули дух великої, дружньої, креативної Грінченківської родини.

Щиро вітаємо першокурсників Інституту філології зі студентським статусом! Бажаємо успіхів у навчанні та світлого майбутнього!