День відкритих дверей

25 травня 2020 року в Інституті філології Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся онлайн День відкритих дверей. На захід завітали старшокласники з різних освітніх закладів України: Чернігівського обласного педагогічного ліцею, Вишгородської школи № 1, загальноосвітньої школи № 5 м. Бердичів, загальноосвітнього навчального закладу № 8 м. Київ, Головницької загальноосвітньої школи, Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 ім. Дмитра Чернявського, загальноосвітнього навчального закладу № 246 м. Київ, Кременчуцького педагогічного коледжу імені А. С. Макаренка, гімназії № 19 «Межигірська» м. Київ, Слов’янської гімназії, авіакосмічного ліцею НАУ імені І. Сікорського, загальноосвітнього навчального закладу № 162 м. Київ, Якимівської гімназії, НВК № 30 «ЕКОНАД» м. Київ, педагогічного коледжу м. Біла Церква.

Гості заходу мали можливість познайомитися з викладачами і студентами Інституту філології, проконсультуватися щодо особливостей вступу за освітніми програмами спеціальності «Філологія», переглянути фільм про Інститут, отримати відповіді на важливі для абітурієнтів питання.

Зі вступним словом, інформацією про особливості навчання в Інституті філології виступили директор, доктор філологічних наук, професор Руснак Ірина Євгеніївна, завідувач кафедри української мови, доктор філологічних наук, професор Караман Станіслав Олександрович, завідувач кафедри світової літератури, кандидат філологічних наук, професор Ковбасенко Юрій Іванович, доцент кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства, доктор філологічних наук, Жигун Сніжана Віталіївна, старший викладач кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства Блохіна Наталія Олексіївна, голова студентської ради Дець Ірина.

Дякуємо всім, хто завітав до нас! Інститут філології з радістю чекає на талановитих абітурієнтів у Київському університеті імені Бориса Грінченка!