Фестиваль науки - 2021: Науково-практична онлайн-конференція для студентів Інституту філології "Студентські дослідження: перші кроки в науці"

У рамках Фестивалю науки 11 травня 2021 року кафедра світової літератури організувала й провела науково-практичну онлайн-конференцію для студентів Інституту філології "Студентські дослідження : перші кроки в науці". Близько тридцяти студентів бакалаврату презентували свої дослідження. На трьох секціях «Світова класика ХIХ – ХХ ст.: традиції та трансформації», «Літературний твір у світлі актуальних філологічних проблем», «Аналіз та інтерпретація художнього тексту» панувала злагоджена, конструктивна робоча атмосфера, атмосфера довіри, вдячності й радості від можливості наукового спілкування.