Вітаємо переможницю ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

7 травня 2021 року наказом Міністерства освіти і науки України № 513 «Про нагородження переможців ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» завершився конкурсний марафон, який грінченківці розпочали 9 листопада 2020 року в День української писемності та мови. Тоді 40 студентів філологічних та нефілологічних спеціальностей Київського університету імені Бориса Грінченка написали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності й виконали конкурсні завдання І етапу. Серед філологів найкраще впоралася з випробуваннями студентка ІV курсу Інституту філології Ольга Шекетера, для якої то був лише початок мовно-літературних перегонів, які тривали близько пів року. Нарешті визначено 10 найкращих знавців української мови та літератури серед студентів вищих закладів освіти України (університети і академії, гуманітарний профіль), з-поміж яких, звісно, і Ольга!

Студентка ІV курсу Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка Ольга Шекетера нагороджена дипломом ІІІ ступеня ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів вищих закладів освіти (університети і академії, гуманітарний профіль)!

Щиро вітаємо Ольгу з блискучою перемогою! Бажаємо міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших мрій і не зупинятись на досягнутому! Нових звершень, Олю!