Вітаємо керівника навчального відділу Інституту філології Світлану Іванівну Горобець з успішним захистом дисертації!

6 травня 2021 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.133.05 Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся успішний захист дисертації  на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика навчання (українська мова) на тему «Методика формування риторичної компетентності майбутніх учителів української мови і літератури у процесі вивчення мовознавчих дисциплін» керівника навчального відділу Інституту філології Світлани Іванівни Горобець.

Щиро вітаємо Світлану Іванівну та її наукового керівника – завідувача кафедри мовно-літературної освіти Інституту післядипломної освіти кандидата педагогічних наук, доцента Наталію Михайлівну Дику!

Бажаємо міцного здоров’я, успішного втілення творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках!