Заходи з нагоди Дня Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка

17 березня 2021 року з нагоди Дня Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася низка заходів.

Перша лінійка заходів містила «Майстер-класи випускників», а саме: «Фінансова безпека» (Боримська Т.А.); «Навчаємо української мови та літератури в соціальних мережах» (Бойко М.І., Бойко О.В.); «Три товариші» Е.-М. Ремарка як роман «втраченого покоління» (Явиць Н.С.); «Новаторство драматургії Г. Ібсена і М. Метерлінка» (Стеценко І.В.); «Від Горація Уолпола до Стівена Кінга» (Трофименко А.В.).

Друга лінійка – «Іміджеві заходи кафедр» включала гостьові лекції, зустрічі, круглі столи, творчі інтерактиви: онлайн-лекція «Новий «Український правопис»: рік потому» (Городенська К.Г.); онлайн-зустріч «Психологічні аспекти входження у мовне середовище» (Котик Ольга); онлайн-зустріч «Technology and Changing Education» (Кріс Кербі); майстер-клас «Лінгвістичні ігри у процесі вивчення; гостьова лекція «Українська мандрівна проза початку ХХІ століття» (Розінкевич Н.В.); майстер-клас «Як використати соцмережі для підготовки до ЗНО сучасного учня?» (Дружененко Р.С.); квест «Сто кроків до ІФ» (студентська рада).

Під час третьої лінійки заходів «Інтерактивний конкурс «Інститут безмежних можливостей» відбулася церемонія нагородження переможців і учасників конкурсу «Інститут безмежних можливостей».

Четверта лінійка заходів передбачала проведення урочистої Вченої ради Інституту філології, на якій було відзначено причетних до вдосконалення Інституту філології.

Дякуємо всім, хто привітав та долучився до святкування Дня Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка!