Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

17–19 лютого 2021 року викладачі та студенти Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка провели низку заходів, присвячених вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні, а саме:

• онлайн-кураторську годину «Вам наша пам’ять і любов» (модератори – куратори академічних груп);
  • обговорення книги «Майдан. Погляд зсередини» (модератор – Н.В. Лахно, кафедра української мови);
  • перегляд фільму із циклу «Зима, що нас змінила» (модератор – Н.О. Блохіна, кафедра української літератури, компаративістики і грінченкознавства);
  • відвідання алеї Героїв Небесної Сотні (модератори – Т. М. Вінтонів, Т.О. Горохова, кафедра української мови).

Викладачі та студенти віддали шану Героям України, котрі віддали своє життя за вільну і незалежну Українську Державу.