Вітання Л.М.Удовиченко!

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 09.02.2021 р. № 157 «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення змін до наказів Міністерства освіти і науки України від 2 липня 2020 року № 886, від 26 листопада 2020 року № 1471»  доценту кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка Удовиченко Ларисі Миколаївні присвоєно науковий ступінь доктора наук за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (зарубіжна література).

Бажаємо професійних звершень, нових наукових здобутків, творчих злетів, міцного здоров’я, оптимізму, відчуття повноти і неповторності життя!