Вітаємо Василя Васильовича Яременка з високою нагородою!

Науково-педагогічні працівники, науковці та студенти Інституту філології щиро вітають провідного наукового співробітника кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства, кандидата філологічних наук, Почесного професора Університету Василя ВасильовичаЯременказ нагородженням медаллю Бориса Грінченка «За служіння людині, громаді, суспільству».

Василь ВасильовичЯременко – письменник, філолог, фахівець з історії української літератури– працює в Київському університеті імені Бориса Грінченка з 2013 року. Протягом багатьох роківпровадитьплідну подвижницьку науково-дослідницьку діяльність у галузі грінченкознавства, зокрема працює над виданням епістолярної, літературознавчої, мовознавчої, публіцистичної спадщини Бориса Грінченка, бере активну участь у наповненні фондів музею Бориса  Грінченка, в освітньо-науковихсоціально-гуманітарних заходах, спрямованих на формування громадянської ідентичності, плекання національно свідомої інтелектуальної еліти України.

Зичимо вельмишановному Василеві Васильовичу міцного здоров’я, наснаги до наукової та просвітницької діяльностінових звершень у царині грінченкознавства!

BF1E2B5C E8C3 4D5A BA02 DE132F366371