Гостьова лекція заступників директора Музею Франка (Дім Франка - Franko House) Ігоря Медведя та Любомира Більо

Коли запрошуєш на пару фахівців з промоції не лише класика, але й його дітей, кота і груші, можна з впевненістю очікувати найкращих вражень, бо вони не підведуть. Наші гості заступники директора Музею Франка (Дім Франка - Franko House) Ігор Медведь та Любомир Більо розповідали студентам-україністам про авторські екскурсії, мобільну виставку-лабіринт «Франко від А до Z», мурал із зображенням Петра Франка і пироги з грушами, з дерева, що росло ще за часів письменника. Все це створило яскраву і захопливу форму для розмови про сучасну стратегію музею, командну роботу, заходи промоції та пошук коштів за допомогою грантів та аукціонів. Приємною несподіванкою для нас стало долучення до розмови директора Музею Богдана Тихолоза, який справив враження не лише як харизматичний керівник, але і як мовна особистість, чиї зауваги можна розтягувати на афоризми.

Невимовно дякуємо нашим гостям, що дали нам відчути: Дім Франка – це не стіни, це атмосфера зацікавленості, оригінальності і доброзичливості.