День відкритих дверей Інституту філології

20 травня 2020 року в Інституті філології відбувся День відкритих дверей – онлайн. На захід завітали старшокласники з різних освітніх закладів: Ніжинського обласного педагогічного ліцею, Слов’янської гімназії, НВК № 176, «Дитячої інженерної академії», спеціалізованої школи № 64, загальноосвітніх шкіл № 8, 162, 247, 263 м. Києва, Білгород-Дністровської загальноосвітньої школи № 4, Лубенської спеціалізованої школи № 6, загальноосвітньої школи № 11 м. Бердянська.

Для гостей було запропоновано ряд програмних заходів: онлайн-зустріч із викладачами і студентами Інституту, знайомство з освітніми програмами спеціальності «Філологія», перегляд фільму про Інститут філології, відповіді на запитання.

Зі вступним словом, інформацією про спеціальності та особливості навчання в Інституті виступили директор, доктор філологічних наук, професор Руснак Ірина Євгеніївна, завідувач кафедри англійської філології та перекладу, кандидат філологічних наук, доцент Якуба Валентина Володимирівна, завідувач кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства, доктор філологічних наук, доцент Махачашвілі Русудан Кирилевна, завідувач кафедри східних мов і перекладу, кандидат історичних наук, доцент Семеніст Іван Васильович, старший викладач кафедри германської філології, кандидат педагогічних наук Кадубовська Світлана Сергіївна, завідувач кафедри української літератури і компаративістики, доктор філологічних наук, професор Бровко Олена Олександрівна, завідувач кафедри української мови, доктор філологічних наук, професор Караман Станіслав Олександрович, голова студентської ради Вікторія Хоровець.

Дякуємо всім, хто завітав до нас! Інститут філології з радістю чекає на талановитих абітурієнтів в Київському університеті імені Бориса Грінченка!