Професійно-орієнтований форум "Моє майбутнє в Україні"

14 лютого 2020 року члени кафедри української мови Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка (Станіслав Караман, Ольга Караман, Людмила Овсієнко) разом зі студентами (Надія Калігор, Тетяна Кос, Рустам Брамирський, Валентин Бурлака) взяли участь у професійно-орієнтованому форумі "Моє майбутнє в Україні" (м. Біла Церква). Організатори заходу (відділ освіти Білоцерківської районної державної адміністрації, районний методичний центр,  освітній округ - опорний заклад освіти "Шкарівський академічний ліцей - центр позашкільної освіти) мали на меті ознайомити учнів міста та району з провідними ЗВО Київщини. Про Універтитет Грінченка, Інститут філоголії та переваги навчання за спеціальністю "Філологія (українська мова і література)" детально розповіла доктор педагогічних наук, професор кафедри української мови Овсієнко Людмила Миколаївна ("Студентоцентризм - пріоритетний принцип філологічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка"). Після презентації Університету наші студенти провели низку цікавих і пізнавальних майстер-класів для майбутніх абітурієнтів. Учні та їхні батьки виявили бажання найближчим часом відвідати Університет, а саме на "день відкритих дверей", і ближче ознайомитися із закладом. Відділ освіти Білоцерківської РДА нагородив Київський університет імені Бориса Грінченка Подякою за реалізацію державної політики у сфері освіти, сприяння впровадженню професійно-орієнтованої роботи з-поміж учнівської молоді, співпрацю щодо забезпечення науково-дослідної діяльності, сприяння створенню умов для інтелектуального, духовного, творчого розвитку, професійного самовизначення.