Майстер-клас на тему «Мовна культура наукового тексту: унормування терміносистеми педагогічної наукової галузі»

05 лютого 2020 року викладачі кафедри української мови Інституту філології Київського університету імені Бориса ГрінченкаГорошкіна Олена Миколаївна, Караман Станіслав Олександрович, Караман Ольга Володимирівна, Освієнко Людмила Миколаївна в рамках заходів з розвитку персоналу провели майстер-клас на тему «Мовна культура наукового тексту: унормування терміносистеми педагогічної наукової галузі».

Модератори заходу розповіли слухачам про модернізацію терміносистеми, взаємозаміну термінів, термінологічну дифузію, термінологічні запозичення, термінологічну ревізію і систематизацію, термінологічну недбалість.

Учасники майстер-класу отримали цінний досвід про тенденції застосування термінів у наукових текстах та новації в Українському правописі.