Звіт директора Інституту філології за 2019 рік

20 січня 2020 року відбувся звіт директора Інституту філології доктора філологічних наук, професора Руснак Ірини Євгеніївни про діяльність Інституту за 2019 рік.
          В обговоренні звіту взяв участь ректор Університету доктор філософських наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України Огнев’юк Віктор Олександрович. Висловилися щодо почутого звіту і перспектив на 2020 рік Семеніст Іван Васильович, кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри східних мов та перекладу; Овсієнко Людмила Миколаївна, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри української мови; Цапро Галина Юріївна, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри англійської філології та перекладу; Бахтіна Анна Олегівна, викладач кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства; Хоровець Вікторія Олександрівна, голова студентського самоврядування Інституту філології.

Результати таємного голосування: з 172 розданих бюлетенів 168 були наявні в скриньці. Задовільно оцінили діяльність Інституту філології в 2019 році 157 осіб, залишилися незадоволеними нею 11.