Конкурс соціальних проектів студентських груп

21 листопада 2019 року  в День гідності та свободи Інститут філологіїКиївського університету Грінченка провів конкурс соціальних проектів студентських груп.  Захід був спрямований на об’єднання соціально активної молоді для вирішення важливих для суспільства питань.

У конкурсі брали участь 17 команд Інституту, які запропонували значущі для соціуму ідеї проектів, серед яких: «Із паперу на екран», «Таємниці старого міста. Містика Києва», «Промінь ласки у життя улюбленця», «More green by Grinch», «Святкування Різдва в Німеччині», «Цикл зустрічей «Грінченківська читальня», «Лапка дружби», «LeaderFest», «Anti-trouble committee», «grinch_inside», «#Київtrip», «Дитяча усмішка», «Східний вітер», «Лапка допомоги», «Easy English», EcoGreenCh, «STAND_BY_IF».

До складу журі конкурсу увійшли Ольга Шикалова – керівник проекту «День надії» Благодійного фонду «Надія по всьому світові», Віталій Попович – організатор програм у школі-інтернаті № 15 м. Києва, волонтер Благодійного фонду «Надія по всьому світові», Оксана Рудика – проектна менеджерка платформи професійного розвитку Happy Monday, організаторка серії щомісячних вечірок Thank God It`s Monday.

Спонсорами конкурсу виступили Благодійний фонд «Надія по всьому світові», громадська організація «Happy Monday».

Переможцями конкурсу стали:

І місце – команда групи ФНб-1-19-4.0д   з проектом «LeaderFest»;

ІІ місце – команда групи ФУб-2-19-4.0д  з проектом «Дитяча усмішка»;

ІІІ місце – команда групи ФКб-1-19-4.0д з проектом «Anti-trouble committee».

Усі учасники за результатами конкурсу соціальних проектів були відзначені поважним журі. Переможці конкурсу отримали грамоти і квитки на безкоштовну участь у конференції громадської організації.

Вітаємо переможців і бажаємо успішної реалізації представлених проектів!