Міжкафедральний захід з польської мови

7 листопада 2019 року студенти-полоністи Інституту філології (ФАб-2-16-4.0д), а також студенти Історико-філософського факультету (І і ІІІ курс спеціалізації КЦСЄ) та Факультету права та міжнародних відносин (МІб-1-16-4.0д)  запропонували своїм колегам навчальні інсценізації творів, з якими знайомилися впродовж семестру на заняттях з польської мови, які проводила доцент кафедри української літератури і компаративістики, кандидат філологічних наук Левко Уляна Елізбарівна. Щиро дякуємо студентам другого курсу ІФФ за натхненне опрацювання краківських легенд, третього - за неймовірно креативне прочитання оповідань А.Сапковського, філологам - за несподіване та емоційне трактування В.Ґомбровіча, а міжнародникам - за чудову ігрову польськомовну версію англомовної анімації і активну організаційну діяльність!