Радіодиктант національної єдності

В Інституті філології Київського університету імені Бориса Грінченка традиційно в День української писемності та мови писали ХІХ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Вправлялися в українській орфографії та пунктуації і студенти, і викладачі.

Зі вступним словом до учасників заходу звернулися доктор філологічних наук професор кафедри української мови Михайло Олексійович Вінтонів та кандидат філологічних наук доцент кафедри української мови Наталя Павлівна Русаченко.

Родзинкою цьогорічного диктанту була можливість перевірити свій рівень володіння українською мовою відразу після його написання. Тож констатуємо: ми впоралися!  Зокрема і з правописними новаціями, які траплялися в тексті, прочитаному традиційно доцентом Київського університету імені Бориса Грінченка Олександром Авраменком.