Філологи-україністи на Богуславщині

12 жовтня 2019 року студенти 2 курсу спеціальності "Філологія" (українська мова і література) разом із викладачами кафедри української літератури і компаративістики відвідали Музей історії Богуславщини, Музей народних промислів, Музей-садибу Марка Вовчка. Це була подорож сторінками творів художньої літератури –  Іпатіївського літопису, де в 1032 році Богуслав згадується вперше як поселення-фортеця; думи "Маруся Богуславка" зі збірки українського героїчного епосу; "Кайдашевої сім"ї" Івана Нечуя-Левицького. Із Богуславом пов"язане життя Івана Сошенка, Шолом-Алейхема, ІллІ Ільфа, "фатальної жінки" української літератури Марії Вілінської. Дякуємо професорці кафедри української літератури Тетяні Вірченко за чудову ініціативу й організацію літературної екскурсії!

У БогуславіБогуслав2Богуслав 1