Відкриття Х сезону соціального проекту «З Києвом і для Києва»

27 вересня 2019 року в Інституті філології відбулося відкриття Х сезону соціального проекту «З Києвом і для Києва». Зі словами привітання до жителів Оболоні, які вже давно вподобали затишні аудиторії Київського університету імені Бориса Грінченка, звернулася директор Інституту філології, доктор філологічних наук, професор Ірина Євгеніївна Руснак. Кафедри презентували основні заходи реалізації проекту. Наталія Олексіївна Блохіна, старший викладач кафедри української літератури та компаративістики, виступила з інформацією про літературно-мистецький конкурс «Березневі містерії», конкурс «Із янголом на плечі», розповіла про творчий проект «Весняна театральна школа». З особливостями поглибленого вивчення української мови присутніх познайомила Наталія Павлівна Русаченко, доцент кафедри української мови, кандидат філологічних наук, і запропонувала приєднатися до діяльності розмовного клубу «Говоримо українською», занять з культури усного та писемного мовлення. Доцент кафедри світової літератури, кандидат філологічних наук Галина Євгеніївна Шовкопляс запросила гостей на літературно-просвітницькі лекції та спільні екскурсії славетними місцями України. Наприкінці заходу наші гості мали змогу не лише поспілкуватися з представниками кафедр Інституту філології, але й визначитися з уподобаннями для подальшої участі в соціальному проекті «З Києвом і для Києва».