Міжнародний день рідної мови

21 лютого 2018 року викладачі та студенти Інституту філології відзначили Міжнародний день рідної мови. Кафедра світової літератури організувала зустріч та лекцію Голови Творчого об’єднання перекладачів Національної Спілки письменників України «Переклад з французької як засіб плекання українства» В. І. Ткаченка (модератор Н. О. Ліхоманова); кафедра української мови здійснила ярмарок студентських презентацій «Рідна мова – мати єдності, батько громадянства і сторож держави» (модератори О. В. Караман, О. М. Зарудня), провела лекцію-бесіду «Українське слово у вимірах сьогодення» (модератори О. В. Караман, О. А. Стишов); студентська рада Інституту оформила фотоколлаж «Моя рідна мова…»; кафедра української літератури та компаративістики разом зі студентами створила та розмістила на сайті соціальну рекламу «Любов до рідної мови» (модератор О. А. Хамедова).

Den ridnoi movuDen ridnoi movu1Den ridnoi movu2Den ridnoi movu3