Результати Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт пам’яті професора Віталія Кейса

12 лютого 2018 року оприлюднено результати Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт пам’яті професора Віталія Кейса, організованого Центром українських студій Чорноморського національного університету імені Петра Могили у співпраці з кафедрою української мови та літератури ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (м.Слов’янськ) та з Українським міжуніверситетським науково-дослідницьким шекспірівським центром у Класичному приватному університеті (м. Запоріжжя). Одним із переможців конкурсу стала Тетяна Соколовська – студентка ІІІ курсу Інституту філології напряму підготовки «Філологія (Українська мова і література)», робота якої «Повість Докії Гуменної “Мана” через призму феміністичної наратології» (гасло: «Я не для замужу!»)» посіла ІІ місце (науковий керівник: завідувач кафедри української літератури і компаративістики, доктор філологічних наук. професор О. О. Бровко). Журі відзначило актуальну методологічну перспективу студентської студії, що є частиною дослідження в межах наукової теми кафедри «Типологія ідентичностей у художньому і критичному дискурсах».

Зичимо конкурсантці на її керівникові нових успіхів і досягнень у науковій роботі та творчості!

Vitaemo2misce