Серія тренінгів "Я - викладач Університету"

29 та 31 січня 2018 року в Інституті філології відбулася серія тренінгів і майстер-класів для науково-педагогічних працівників підрозділу. Протягом двох днів інтенсивної роботи учасники навчань обговорили низку актуальних для організації навчального процесу проблем. Зокрема директор Інституту філології О.В.Єременко під час тренінгу зосередила увагу на формуванні моделі ідеального викладача через розуміння зазначених в Стратегії (програмі) розвитку Університету на 2018-2022 рр. ризиків при впровадженні новацій. Учасники актуалізували параметри корпоративної культури та освоїли ділову гру "Чи знаємо ми документацію вищої школи?"  Завдання і вправи тренінгу систематизували навички використання  сучасних технологій викладання. Про ідеального випускника і його компетенції йшлося на тренігу, проведеному заступником директора з науково- методичної та навчальної роботи Л.І. Заяць. Учасники тренінгу «Тип мислення як складник компетентностей ХХІ сторіччя» разом з доцентом кафедри англійської філології та перекладу О.О.Москалець мали можливість ознайомитися з теорією статичного і динамічного типів мислення, запропонованою американським психологом Керол Двек. Поряд з обговоренням типів мислення наших студентів та рефлективним аналізом типів мислення викладачів присутні спільно продумували стратегії розвитку динамічного типу інтелекту студентів у типових ситуаціях академічного спілкування. "Корпоративні цінності в дії" – так називався тренінг, проведений завідувачем кафедри англійської філології та перекладу В.В.Якубою. Його учасники обговорили особисті та корпоративні цінності, зупиняючись конкретно на їхньому практичному аспекті, тобто для кожної цілі визначили дії, вчинки, слова, які допомагають вирішувати робочі моменти гідно й людяно. Разом із заступником директора з наукової роботи О.Л.Доценко учасники тренінгової сесії ознайомилися з особливостями організації проектної роботи студентів, а заступник директора з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Т.О.Саврасова-В’юн  навчила колег долати стреси.
   Тож, сподіваємося, другий семестр 2017-2018 навчального року викладачі Інституту філології розпочнуть з новими знаннями, ідеями та можливостями.