Святкування Різдва за німецькими звичаями

16 грудня 2017 року у рамках соціального проекту "З Києвом і для Києва" Інститут філології відзначив святкування Різдва за німецькими звичаями. Дійство було реалізовано завдяки спільним зусиллям студентів групи ФАб-1- 14-4.0д та старшому викладачу кафедри германської філології В.Д. Порошиній.

Студенти проявили креатив у пошуку матеріалів, оформленні святкового столу, організації заходу. Серед учасників соцпроекту були сім'ї з дітьми, які показали на заході свої творчі здібності. Парчевський Віталій грав на домбрі, Возна Олена грала на гітарі, Шелкова Аня декламувала вірші німецькою мовою, Доценко Вікторія декламувала вірші італійською мовою, Перепел Анастасія та Лисенко Анастасія виконували пісню "Лауренція".

Гості були вражені надзвичайною гостинністю та смачними частуваннями від студентів.