ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, магістрантів, аспірантів і молодих учених «Актуальні проблеми літературознавства та мовознавства»

14 грудня 2017 року в Інституті філології відбулася ІІ Всеукраїнська науково- практична конференція студентів, магістрантів, аспірантів і молодих учених «Актуальні проблеми літературознавства та мовознавства», у роботі якої взяли участь грінченківці та гості з Хмельницької національної академії Державної прикордонної служби України і Національного університету «Києво-Могилянська академія». На пленарному засіданні конференції прозвучали доповіді молодих, але вже досвідчених науковців: Ярослава Ігоровича Щербакова, кандидата філологічних наук, старшого викладача кафедри східних мов та перекладу Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка; Ірини Володимирівни Міщинської, кандидата педагогічних наук, доцента, старшого викладача кафедри перекладу Хмельницької національної академії Державної прикордонної служби України; Анелії Леонідівни Польщак, пошуковувача кафедри літератури зарубіжних країн Національного університету «Києво-Могилянська академія»; Анастасії Олександрівни Федорової, викладача кафедри англійської філології та перекладу, голови Наукового товариства студентів, магістрантів, аспірантів та молодих вчених Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка. Не менш цікавими були й доповіді на секційних засіданнях. Молоді науковці гідно представили результати своїх бакалаврських, магістерських та дисертаційних досліджень, продемонстрували високий рівень лінгвістичних і літературознавчих знань та володіння методологією наукових досліджень. Родзинкою цьогорічної конференції став конкурс проектів «Мій філологічний стартап». Студенти Інституту філології розробили наукові філологічні проекти, які мають прикладне значення, спрямовані на вирішення актуальної для суспільства проблеми. Журі, очолюване завідувачем Науково- методичного центру досліджень, наукових проектів та програм Ольгою Миколаївною Кузьменко, у складі кандидата філологічних наук, старшого наукового співробітника науково-дослідної лабораторії грінченкознавства Оксани Михайлівни Івасюк; кандидата філологічних наук, доцента кафедри української мови Інституту філології Наталі Павлівни Русаченко; викладач кафедри східних мов та перекладу Інституту філології Аліни Василівни Гілевич відзначило високий науковий рівень і практичну значимість отриманих результатів усіх заявлених робіт. Тож, сподіваємося, що традиційні молодіжні конференції сприятимуть науковому зростанню студентів, магістрантів і аспірантів Інституту філології.